www.eVysledky.com

ŠK Svätý Jur

Zápasy a výsledky

www.eVysledky.com

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

 

Majstrovské zápasy v jarnej časti sezóny 2014/2015 podľa vylosovania - Žiačky:

RLŽ BA - ŽIAČKY ŠK Svätý Jur
11.kolo 28.3.2015 13:00 FKM Karlova Ves BA ŠK Sv.Jur 
12.kolo 12.4.2015 11:30 ŠK Sv.Jur ŠK SLOVAN BA futbal
13.kolo 19.4.2015 10:00 FC Petržalka akadémia ŠK Sv.Jur
14.kolo 25.4.2015 10:00 ŠK Sv.Jur FK Dúbravka BA
15.kolo 2.5.2015 13:00 OFK Dun. Lužná ŠK Sv.Jur
16.kolo 9.5.2015 11:30 ŠK Sv.Jur voľno
17.kolo 16.5.2015 8:30 ŠK Senec ŠK Sv.Jur
18.kolo 24.5.2015 11:30 ŠK Sv.Jur FMK Karlova Ves
19.kolo 30.5.2015 13:00 ŠK SLOVAN BA futbal ŠK Sv.Jur
20.kolo 7.6.2015 11:30 ŠK Sv.Jur FC Petržalka akadémia
21.kolo 13.6.2015 13:00 FK Dúbravka BA ŠK Sv.Jur 
         


 

Výsledky - 11. kolo (28.03.2015)
28.03.2015 13:00   - FC Petržalka akadémia
 
28.03.2015 13:00 FK Dúbravka Bratislava 1 : 2 OFK Dunajská Lužná
28.03.2015 13:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 0 : 2 ŠK Svätý Jur
02.04.2015 10:30 ŠK Slovan Bratislava futbal - : - ŠK SENEC

11.kolo súťaž RLŽ BFZ    FKM Karlova Ves  -  ŠK  Svätý Jur  -  0 : 2  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                         N.Oravcová - 1x,  D.Gašparovičová - 1x (PK)

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná (K),  K.Múčková,                                                                                     D.Gašparovičová (K),  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                       B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,  N.Miklošovičová,  S.Pavušek

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x



 

Tréningy a prípravné zápasy:

Naše družstvo sa pripravuje intenzívne od začiatku roka 2015 na jarnú časť súťaže RL-žiačky                  BFZ a to takto:

teréningy:     utorok,   štvrtok       16:00 - 17:30  hod     na umelej tráve vo Sv.Jure

              piatok                   16:00 - 17:30  hod     v telocvični ZŠ vo Sv.Jure  

prípravné stretnutia:                         Naše žiačky sa zúčastnili                                                                      regionálneho turnaja majstrovstiev republiky v hale v Bratislave:                                             v sobotu   17.januára 2015    od    8:00 - 12:00 hod                                                                          a dosiahli fantastický výsledok:

po jednotlivých výsledkoch zápasov:

        -  ŠK Svätý Jur - FC Petržalka               3:2   góly:  Múčková 1, Gašparovičová 2                          -  ŠK Svätý Jur  - FKM Karlova Ves        2:0   góly:  Metkeová 1, Gašparovičová 1                       -  ŠK Svätý Jur  - OŠK Dunajská Lužná  1:1   gól:    Šimonová 1                                                   -  ŠK Svätý Jur  - ŠK Slovan Bratislava  0:4  x x x

Obsadili nakoniec pri účasti 5 najlepších družstiev regiónu

 krásne 2. miesto - žiaľ nepostupové !

                        ĎAKUJEME za reprezentáciu ŠK Svätý Jur a mesta SVätý Jur                                   Na finále majstrovstiev republiky v hale postúpili žiačky ŠK SLOVAN Bratislava. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



                                                                                                

 

Výsledky - 10. kolo (01.11.2014)
30.10.2014 17:00 OFK Dunajská Lužná 0 : 12 ŠK Slovan Bratislava futbal
01.11.2014 13:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) -  
 
02.11.2014 10:00 FC Petržalka akadémia 1 : 4 FK Dúbravka Bratislava
02.11.2014 10:30 ŠK Svätý Jur 6 : 0 ŠK SENEC

10.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK Svätý Jur  - ŠK Senec -  6 : 0  ( 2 : 0 )   

- gól ŠK:                                           B.Vrbová - 2x,  N.Oravcová - 1x,  K.Múčková - 1x,  D.Gašparovičová - 1x,

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                       D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,  B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,                                                                       N.Miklošovičová,  S.Pavušek,  D.Gašparovičová (K)

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

Výsledky - 9. kolo (25.10.2014)
25.10.2014 08:30 ŠK SENEC 1 : 3 OFK Dunajská Lužná
25.10.2014 13:00 VOĽNÝ ŽREB - ŠK Svätý Jur
 
25.10.2014 15:30 ŠK Slovan Bratislava futbal 3 : 0 FC Petržalka akadémia
26.10.2014 13:00 FK Dúbravka Bratislava 1 : 3 FKM Karlova Ves Bratislava (A)

 

 

Výsledky - 8. kolo (18.10.2014)
18.10.2014 13:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 0 : 6 ŠK Slovan Bratislava futbal
18.10.2014 13:00   - FK Dúbravka Bratislava
 
19.10.2014 10:00 FC Petržalka akadémia 3 : 1 ŠK SENEC
19.10.2014 11:30 ŠK Svätý Jur 1 : 2 OFK Dunajská Lužná

8.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK Svätý Jur  -  OFK Dunajská Lužná -  1 : 2  ( 0 : 2 )   

- gól ŠK:                                           B.Kováčová - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                           D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,  B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,                                                                           N.Miklošovičová,  S.Pavušek,  D.Gašparovičová (K)

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

Výsledky - 7. kolo (11.10.2014)
11.10.2014 13:00   - ŠK Slovan Bratislava futbal
 
11.10.2014 13:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 17 : 1 ŠK SENEC
12.10.2014 10:00 FC Petržalka akadémia 3 : 0 OFK Dunajská Lužná
12.10.2014 13:00 FK Dúbravka Bratislava 2 : 0 ŠK Svätý Jur

7.kolo súťaž RLŽ BFZ    FK Dúbravka Bratislava  -  ŠK  Svätý Jur  -  2 : 0  ( 1 : 0 )   

- góly ŠK:                                         x x x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná (K),  K.Múčková,                                                                                     D.Gašparovičová,  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                             B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,  N.Miklošovičová,  S.Pavušek

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

Výsledky - 6. kolo (04.10.2014)
04.10.2014 12:00 OFK Dunajská Lužná 0 : 0 FKM Karlova Ves Bratislava (A)
04.10.2014 13:00 ŠK SENEC -  
 
05.10.2014 11:30 ŠK Svätý Jur 1 : 2 FC Petržalka akadémia
15.10.2014 17:00 ŠK Slovan Bratislava futbal - : - FK Dúbravka Bratislava

6.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK Svätý Jur  -  FKM Karlova Ves -  0 : 1  ( 0 : 1 )   

- gól ŠK:                                           S.Bohošová

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                           D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,  B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,                                                                           N.Miklošovičová

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

Výsledky - 5. kolo (27.09.2014)
odložený na neurčito   FK Dúbravka Bratislava - : - ŠK SENEC
27.09.2014 13:00   - OFK Dunajská Lužná
 
27.09.2014 16:00 ŠK Slovan Bratislava futbal 2 : 0 ŠK Svätý Jur
28.09.2014 13:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 2 : 2 FC Petržalka akadémia

5.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK SLOVAN Bratislava futbal -  ŠK  Svätý Jur  -  2 : 0  ( 1 : 0 )   

- góly ŠK:                                         x x x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    S.Pavušek,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                       D.Gašparovičová (K),  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                       B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,  N.Miklošovičová

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x

Výborne - dievčatá - výsledok ako hrom ! Len tak ďalej - sme na vás pyšní !


 

Výsledky - 4. kolo (20.09.2014)
20.09.2014 08:30 ŠK SENEC 0 : 30 ŠK Slovan Bratislava futbal
20.09.2014 13:00 FC Petržalka akadémia -  
 
20.09.2014 13:00 OFK Dunajská Lužná 3 : 2 FK Dúbravka Bratislava
21.09.2014 11:30 ŠK Svätý Jur 0 : 1 FKM Karlova Ves Bratislava (A)

4.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK Svätý Jur  -  FKM Karlova Ves -  0 : 1  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                         x x x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                           D.Gašparovičová (K),  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                       R.Tanglmayerová,  N.Miklošovičová

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

 

Výsledky - 3. kolo (13.09.2014)
13.09.2014 13:00   - FKM Karlova Ves Bratislava (A)
 
13.09.2014 16:00 ŠK Slovan Bratislava futbal 5 : 0 OFK Dunajská Lužná
17.09.2014 17:00 FK Dúbravka Bratislava 4 : 1 FC Petržalka akadémia
18.09.2014 18:00 ŠK SENEC 0 : 4 ŠK Svätý Jur

3.kolo súťaž RLŽ BFZ    ŠK Senec  -  ŠK  Svätý Jur  -  0 : 4  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                         Dominika Gašparovičová - 1x,  Beáta Vrbová - 2x,  Nina Miklošovičová - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                           D.Gašparovičová (K),  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                       B.Vrbová,  R.Tanglmayerová,  N.Miklošovičová

-  ŽK                                                x x x

-  ČK                                                x x x


 

Výsledky - 1. kolo (30.08.2014)
30.08.2014 13:00 OFK Dunajská Lužná 1 : 1 ŠK Svätý Jur
30.08.2014 13:00 ŠK SENEC 0 : 18 FC Petržalka akadémia
30.08.2014 13:00 ŠK Slovan Bratislava futbal 5 : 0 FKM Karlova Ves Bratislava (A)
30.08.2014 13:00 FK Dúbravka Bratislava -  
 

1.kolo súťaž RLŽ BFZ    OFK  Dunajská Lužná  -  ŠK  Svätý Jur  -  x : x  ( x : x )   

- góly ŠK:                                         Dominika Gašparovičová

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    L.Rečná,  B.Kováčová,  M.Metkeová,  R.Režná,  K.Múčková,                                                                                        D.Gašparovičová (K),  D.Šimonová,  S.Bohošová,  N.Oravcová,                                                                                    B.Vrbová

 
TOPlist
-