www.eVysledky.com

ŠK Svätý Jur

Zápasy a výsledky

www.eVysledky.com

Tréningy a prípravné zápasy:

Naše družstvo sa pripravuje intenzívne od začiatku roka 2015 na jarnú časť súťaže               II.liga Ž západ A SFZ a to takto:

teréningy:     utorok,   štvrtok,   piatok    17:00 - 18:30  hod     na umelej tráve vo Sv.Jure



Prihláška na turnaj:  XII.  TURNAJ  HALOVÉHO  FOTBALU  ŽEN  –  SPORTOVNÍ  HALA                                        KYJOV – Havlíčkova   21. 2. 2015    8:30 – 16:00                             Turnaj je poriadany za podpory OFS Hodonín a KFŽ FAČR 

 Účastníci turnaja:     ŠK Svätý Jur,                                                                                              TJ Kovo Beluša - II. Liga SK ;                                                                            DFC Rena Ivančice - MSDŽ sk. D;                                                                                                              FC Babice,                                                                                                  FK Lužkovice - KP Zlín;                                                                                      TJ Tatran Kohoutovice – OPBlansko;                                                                        TJ Rakovec Kotvrdovice,                                                                                    FK Šardice,                                                                                                  DFO TJ Sokol Vlkoš - MSDŽ sk. C; 

                

  Výsledky turnaja:       Boje v skupinách      ŠK Sv. Jur - Kohoutovice 0:0                                                                                                                        ŠK Sv. Jur  - Kotvrdovice 3:2    góly  Koníková,                                                                                                                                                         Švajdová,                                                                                                                                                         Buranová                                                                                              ŠK Sv. Jur - Lužkovice 0:1                                                                                                                            ŠK Sv. Jur - Vlkoš 1:0               gól   Buranová                                                                  Semifinále             ŠK Sv. Jur - Ivančice 0:0,         penalty 0:1                                                                      o 3. miesto       ŠK Sv. Jur - Kotvrdovice 1:0  gól  Buranová

                                       Finále                    TJ Kovo Beluša  -  DFC Rena Ivančice

                                                  Víťaz turnaja:     TJ Kovo Beluša - II. Liga

3. miesto:      ŠK Svätý Jur

VĎAKA ZA REPREZENTÁCIU ŠK SVÄTÝ JUR A MESTA SVÄTÝ JUR !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Majstrovské zápasy v jesennej časti sezóny 2014/2015 podľa vylosovania - Ženy:

II.LŽ-ZÁPAD A - SFZ - ŽENY  ŠK Svätý Jur
1.kolo 30.8.2014 15:00 OFK Dun. Lužná ŠK Sv.Jur
2.kolo 6.9.2014 14:00 ŠK Sv.Jur FC Čaka
3.kolo 14.9.2014 15:00 FK Senica ŠK Sv.Jur
4.kolo 20.9.2014 13:30 ŠK Sv.Jur FKM Karlova Ves BA
5.kolo 28.9.2014 12:00 FC SPARTAK Trnava ŠK Sv.Jur
6.kolo 4.10.2014 12:30 ŠK Sv.Jur TJ SOKOL Bodíky
7.kolo 11.10.2014 13:00 FC Nitra ŠK Sv.Jur
8.kolo 18.10.2014 12:00 ŠK Sv.Jur OFK Dun. Lužná
9.kolo 26.10.2014 11:00 FC Čaka ŠK Sv.Jur
10.kolo 1.11.2014 10:30 ŠK Sv.Jur FK Senica

 

Výsledky - 10. kolo (01.11.2014)
odložený na neurčito   FKM Karlova Ves Bratislava (A) - : - FC Čaka
01.11.2014 10:30 ŠK Svätý Jur 2 : 0 FK Senica
01.11.2014 13:00 OFK Dunajská Lužná 0 : 8 FC Spartak Trnava
02.11.2014 13:00 TJ Sokol Bodíky (A) 3 : 1 FC Nitra

10.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      ŠK  Svätý Jur  - FK Senica    2 : 0  ( 0 : 0 )  

- góly ŠK:                                      Beáta Buranová - 1x,  Monika Ďurkovská - 1x,

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),  L.Kelemenová,  D.Petrovičová,                                                              D.Petrovičová,  M.Ščepánková,  Z.Pšenáková (M.Koníková),  M.Kadlubcová,                                                               M.Ďurkovská (M.Paveleková),  S.Grausová,  L.Sobolová (M.Skalková)     

 

náhradníci:                                   x x x

- ŽK:                                              x x x

- ČK:                                               x x x


 

Výsledky - 9. kolo (25.10.2014)
odložený na neurčito   FC Nitra - : - FKM Karlova Ves Bratislava (A)
odložený na neurčito   FK Senica - : - OFK Dunajská Lužná
26.10.2014 11:00 FC Čaka 0 : 2 ŠK Svätý Jur
26.10.2014 12:00 FC Spartak Trnava 0 : 1 TJ Sokol Bodíky (A)

9.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      FC Čaka  -  ŠK  Svätý Jur   0 : 2  ( 0 : 2 )  

- góly ŠK:                                       Lenka Sobolová - 1x,  vlastný gól - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),   L.Sobolová,                                                                                         Z.Pšenáková (M.Paveleková),  M.Kadlubcová,  M.Ščepánková,                                                                                   D.Petrovičová,  L.Kelemenová,  S.Grausová,                                                                                                               M.Ďurkovská (M.Skalková)                                                                             - -  - náhradníci:                                   x x x

- ŽK:                                               x x x

- ČK:                                               x x x  


 

Výsledky - 8. kolo (18.10.2014)
18.10.2014 12:00 ŠK Svätý Jur 1 : 0 OFK Dunajská Lužná
18.10.2014 15:00 TJ Sokol Bodíky (A)(K) 0 : 3 FK Senica
18.10.2014 15:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A)(K) 0 : 3 FC Spartak Trnava
19.10.2014 11:00 FC Čaka 0 : 6 FC Nitra

8.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      ŠK  Svätý Jur  - OFK Dunajská Lužná    1 : 0  ( 0 : 0 )  

- góly ŠK:                                       Mariana Koníková - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),  Kelemenová,   B.Pucherová,                                                                      D.Petrovičová,  M.Ščepánková,  Z.Pšenáková,  M.Koníková (M.Skalková),                                                                       M.Kadlubcová,  M.Ďurkovská (M.Paveleková)      

náhradníci:                                   x x x

- ŽK:                                              B.Buranová,

- ČK:                                               x x x


 

Výsledky - 7. kolo (11.10.2014)
11.10.2014 13:30 FC Nitra 9 : 1 ŠK Svätý Jur
11.10.2014 15:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 2 : 6 FK Senica
11.10.2014 15:00 TJ Sokol Bodíky (A) 3 : 0 OFK Dunajská Lužná
12.10.2014 11:00 FC Čaka 0 : 5 FC Spartak Trnava

7.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      FC Nitra  -  ŠK  Svätý Jur   9 : 1  ( 4 : 0 )  

- góly ŠK:                                       Martina Kadlubcová - PK

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),   L.Sobolová (M.Kurajdová),                                                                      Z.Pšenáková,  M.Paveleková (M.Skalková),  M.Kadlubcová,  M.Ščepánková,                                                                   D.Petrovičová (K.Múčková),  B.Pucherová,  S.Grausová                                           - náhradníci:                                   x x x

- ŽK:                                               B.Buranová

- ČK:                                               x x x


 

Výsledky - 6. kolo (04.10.2014)
04.10.2014 12:30 ŠK Svätý Jur 0 : 1 TJ Sokol Bodíky (A)
04.10.2014 13:50 OFK Dunajská Lužná 5 : 2 FKM Karlova Ves Bratislava (A)
05.10.2014 12:00 FK Senica - : - FC Čaka
05.10.2014 14:00 FC Spartak Trnava - : - FC Nitra
 

6.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      ŠK  Svätý Jur  -  TJ SOKOL Bodíky    0 : 1  ( 0 : 1 )  

- góly ŠK:                                       x x x

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  S.Grausová,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),  Kelemenová,                                                                         L.Sobolová,  D.Petrovičová,  M.Ščepánková,  Z.Pšenáková (M.Koníková),                                                                       M.Kadlubcová (M.Skalková),   B.Pucherová (K.Múčková)      

náhradníci:                                  M.Paveleková, R.Danihelová, 

- ŽK:                                              x x x

- ČK:                                               x x x

Výsledky - 5. kolo (27.09.2014)
27.09.2014 11:30 FC Nitra 5 : 0 FK Senica
28.09.2014 11:00 FC Čaka 3 : 0 OFK Dunajská Lužná
28.09.2014 12:00 FC Spartak Trnava 2 : 0 ŠK Svätý Jur
28.09.2014 15:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 0 : 8 TJ Sokol Bodíky (A)

5.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      FC SPARTAK Trnava  -  ŠK  Svätý Jur   2 : 0  ( 1 : 0 )  

- góly ŠK:                                       x x x

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  B.Buranová,  K.Švajdová (K),   L.Sobolová,  Z.Pšenáková,                                                                         M.Skalková,  M.Paveleková (R.Danihelová),  M.Kadlubcová,  L.Sobolová,                                                                         M.Ščepánková,  M.Ďurkovská (K.Múčková),                                                             - náhradníci:                                   x x x

- ŽK:                                               x x x

- ČK:                                               x x x


 

 

4.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      ŠK  Svätý Jur  -  FKM Karlova Ves       1 : 4  ( 1 : 2 )  

- góly ŠK:                                       Monika Ďurkovská

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  S.Grausová (M.Koníková),  B.Buranová,  M.Ďurkovská,                                                                            L.Gavenčiaková (M.Krchňáková),  K.Švajdová,  M.Skalková (L.Kelemenová),                                                                   L.Sobolová,  D.Petrovičová,  M.Ščepánková,  M.Paveleková  (Z.Pšenáková)       

náhradníci:                                  x x x

- ŽK:                                              x x x

- ČK:                                               x x x


 

Výsledky - 3. kolo (13.09.2014)
14.09.2014 12:00 FC Spartak Trnava - : - OFK Dunajská Lužná
14.09.2014 14:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 2 : 0 FC Čaka
14.09.2014 15:00 FK Senica 4 : 1 ŠK Svätý Jur
15.09.2014 11:30 FC Nitra 3 : 1 TJ Sokol Bodíky (A)

2.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      FK Senica  -  ŠK  Svätý Jur   4 : 1  ( 1 : 1 )  

- góly ŠK:                                       Lenka Sobolová  (15.min. 0:1)

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :  K.Sprušanská,  S.Grausová,  B.Buranová,  K.Švajdová,   L.Sobolová,                                                                                M.Skalková (M.Paveleková),  M.Kadlubcová,  L.Sobolová,  D.Petrovičová,                                                                       M.Ščepánková,  M.Ďurkovská,  B.Pucherová                                                             - náhradníci:                                   M.Krchňáková,  L.Kelemenová

- ŽK:                                               x x x

- ČK:                                               x x x


 

Výsledky - 2. kolo (06.09.2014)
06.09.2014 14:00 ŠK Svätý Jur 1 : 1 FC Čaka
06.09.2014 14:30 FK Senica 2 : 0 OFK Dunajská Lužná
06.09.2014 15:00 FKM Karlova Ves Bratislava (A) 3 : 6 FC Nitra
06.09.2014 15:00 TJ Sokol Bodíky (A) 1 : 1 FC Spartak Trnava

2.kolo súťaž SFZ  II.LŽ Západ A      ŠK  Svätý Jur  -  FC Čaka      1 : 1  ( 1 : 0 )  

- góly ŠK:                                       Lenka Sobolová

- zostava ŠK - hráči (náhradník) :   K.Sprušanská,  S.Grausová,  B.Buranová,  L.Gavenčiaková (M.Ďurkovská),                                                                     K.Švajdová,  M.Skalková (Z.Pšenáková),  M.Kadlubcová,  L.Sobolová,                                                                             D.Petrovičová,  M.Ščepánková,  M.Krchňáková (M.Paveleková)                               - náhradníci:                                   L.Rečná,  S.Gašparovičová

- ŽK:                                               x x x

- ČK:                                               x x x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 



 

Výsledky - 1. kolo (30.08.2014)
30.08.2014 11:30 FC Nitra 5 : 0 FC Čaka
23.09.2014 15:00 OFK Dunajská Lužná 2 : 1 ŠK Svätý Jur        
31.08.2014 12:00 FC Spartak Trnava 3 : 0 FKM Karlova Ves Bratislava (A)
31.08.2014 15:00 FK Senica 0 : 1 TJ Sokol Bodíky (A)
 
 
 
1.kolo súťaž II.LŽ Západ A  SFZ   OFK Dunajská Lužná - ŠK  Svätý Jur -  2 : 1  ( 1 : 0 )   

- góly ŠK:                                       Lenka Sobolová

- zostava ŠK - hráči (náhradník) : K.Sprušanská,  B.Buranová,  M.Ďurkovská,  L.Sobolová,  K.Švajdová,                                                                              M.Skalková (L.Rečná),  D.Petrovičová,  M.Ščepánková,   Z.Pšenáková,                                                                          B.Pucherová,  M.Kadlubcová       

náhradníci:                                  M.Koníková

- ŽK:                                              x x x

- ČK:                                               x x x

 

 

Prípravné zápasy - "ŽENY":

Pred blížiacou sa jesennou časťou súťaží, ktorú zahájí naše družstvo ŽIEN:

    30. augusta 2014  o  17:00 hod.  na ihrisku v  Dunajskej Lužnej 

 

zohrajú v júli a v auguste niekoľko prípravných stretnutí (budeme vás o nich priebežne informovať):

    


 

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

TOPlist
-