www.eVysledky.com

ŠK Svätý Jur

Tabuľka

www.eVysledky.com

Vitajte na stránke sksvatyjur.wbl.sk v sekcii Tabuľka

Priebežná tabuľka prípravky ObFZ Bratislava-vidiek roč. 2014/15 po 11.kole:

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo ŠK Svätý Jur 10 9 0 1 90 : 11 27 12
2 logo CFK Pezinok - Cajla 10 9 0 1 56 : 13 27 12
3 logo ŠK Šenkvice 10 7 1 2 56 : 12 22 10
4 logo TJ Slovan Viničné 10 7 0 3 48 : 24 21 6
5 logo FC Slovan Modra 10 5 2 3 25 : 24 17 -1
6 logo OŠK Slovenský Grob 10 4 1 5 45 : 42 13 -2
7 logo FK Karpaty Limbach 10 4 0 6 27 : 47 12 0
8 logo PŠC Pezinok 10 3 2 5 25 : 39 11 -4
9 logo Grinavský futbalový klub - 1923 10 2 2 6 31 : 46 8 -7
10 logo TJ Slovan Vištuk 10 1 0 9 18 : 61 3 -9
11 logo ŠFK Prenaks Jablonec 10 0 0 10 3 : 105 0 -21
Z - zápasy V - výhra R - remíza P - prehra

 

 

 

 

NAJLEPŠÍ STRELCI – PRÍPRAVKA – PrPK:y vyhľadávania

Jakub

Richtarik

OŠK Slovenský Grob

29

Samuel

Šutta

ŠK Šenkvice

15

Daniel

Novák

PŠC Pezinok

13

Filip

Vereš

TJ Slovan Viničné

12

Matúš

Michalko

CFK Pezinok - Cajla

12

Samuel

Gabura

ŠK Svätý Jur

12

Matúš

Bariny

ŠK Šenkvice

11

Šimon

Polakovič

ŠK Šenkvice

11

Matúš

Moravčík

CFK Pezinok - Cajla

11

Dávid

Bordáč

ŠK Svätý Jur

11

Samuel

Čech

CFK Pezinok - Cajla

10

Martin

Hargaš

ŠK Svätý Jur

10

Matej

Terlanda

ŠK Svätý Jur

9

Maxim

Srna

ŠK Svätý Jur

9

Martin

Tomovčík

TJ Slovan Viničné

8

Samuel

Tordaji

ŠK Svätý Jur

8

Simona

Cedulová

ŠK Svätý Jur

8

Patrik

Volf

ŠK Svätý Jur

8

Samuel

Popelák

ŠK Svätý Jur

8

Rastislav

Cichý

FK Karpaty Limbach

7

Matej

Sejč

TJ Slovan Viničné

7

Nikolaj

Vadovič

TJ Slovan Vištuk

7

Marcel

Bilčík

FK Karpaty Limbach

7

Adrian

Babčan

Grinavský futbalový klub - 1923

7

Tobias

Kravarčík

PŠC Pezinok

6

Tomáš

Tichý

FC Slovan Modra

6

Róbert

Bihari

Grinavský futbalový klub - 1923

6

Jakub

Remšík

CFK Pezinok - Cajla

6

Lukáš

Polakovič

ŠK Šenkvice

6

Šimon

Somorovský

ŠK Šenkvice

5

Horvát

Matúš

TJ Slovan Viničné

5

Adrian

Královič

OŠK Slovenský Grob

5

Patrik

Strezenický

Grinavský futbalový klub - 1923

5

Adam

Šramota

ŠK Šenkvice

4

Alexej

Suchanský

TJ Slovan Vištuk

4

Dávid

Juhasz

FK Karpaty Limbach

4

Adam

Melicher

TJ Slovan Viničné

4

Matej

Pätoprstý

OŠK Slovenský Grob

4

René

Feder

FC Slovan Modra

4

Lucia

Juranová

FC Slovan Modra

4

Matej

Múčka

CFK Pezinok - Cajla

4

Timotej

Žák

ŠK Šenkvice

3

Mário

Lupták

Grinavský futbalový klub - 1923

3

Andrej

Mikloš

CFK Pezinok - Cajla

3

Patrik

Mráz

TJ Slovan Viničné

3

Daniel

Liďák

CFK Pezinok - Cajla

3

Adam

Kraic

ŠK Svätý Jur

3

Tobias

Tokoš

FK Karpaty Limbach

3


 

Výsledky roč. 2013/14:

Víťazom súťaže prípraviek v ročníku  2013 / 2014 je:

ŠK Sväty Jur - vďaka vám chlapci za reprezentáciu ŠK Svätý Jur a Mesta Svätý Jur

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo ŠK Svätý Jur 18 15 0 3 134 : 30 45 18
2 logo CFK Pezinok - Cajla 18 13 3 2 88 : 27 42 15
3 logo ŠK Šenkvice 18 13 1 4 122 : 33 40 13
4 logo FC Slovan Modra 18 9 6 3 66 : 40 33 6
5 logo PŠC Pezinok 18 8 2 8 61 : 46 26 -1
6 logo TJ Slovan Viničné 18 8 1 9 66 : 63 25 -2
7 logo ŠFK Prenaks Jablonec 18 6 0 12 48 : 86 18 -9
8 logo OŠK Slovenský Grob 18 5 2 11 49 : 104 17 -10
9 logo Grinavský futbalový klub - 1923 18 4 1 13 40 : 106 13 -14
10 logo FK Karpaty Limbach 18 1 0 17 21 : 160 3 -24
               
Z - zápasy V - výhra R - remíza P - prehra

 

TOPlist