www.eVysledky.com

ŠK Svätý Jur

Zápasy a výsledky

www.eVysledky.com

Tréningy a prípravné zápasy:

Naše družstvo sa pripravuje intenzívne od začiatku roka 2015 na jarnú časť súťaže MZV                  ObFZ-vidiek a to takto:

teréningy:     utorok,   streda,   piatok       16:00 - 17:30  hod     na umelej tráve vo Sv.Jure

                        podľa počasia - príp. v telocvični v Grinave  

prípravné stretnutia: 

rozne turnaje podľa príležitostí                               

Majstrovské zápasy v jesennej časti sezóny 2014/2015 podľa vylosovania - Mladší žiaci​:

MZV B - ObFZ-v - ML.ŽIACI ŠK Svätý Jur 
1.kolo 7.9.2014 14:00 FK Jabloňové ŠK Sv.Jur
2.kolo 13.9.2014 11:45 PŠC Pezinok B ŠK Sv.Jur
3.kolo 20.9.2014 9:30 ŠK Sv.Jur ŠK Šenkvice
4.kolo 28.9.2014 15:00 FK Studienka ŠK Sv.Jur
5.kolo 4.10.2014 9:30 ŠK Sv.Jur TJ Veľké Leváre
6.kolo 12.10.2014 11:00 OŠK Slov. Grob ŠK Sv.Jur
7.kolo 18.10.2014 9:30 ŠK Sv.Jur ŠK Žolík Malacky B
8.kolo 25.10.2014 11:00 TJ SLOVAN Viničné ŠK Sv.Jur
9.kolo 8.11.2014 9:30 ŠK Sv.Jur ŠK Báhoň

 

Výsledky - 9. kolo (08.11.2014)
08.11.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 3 : 0 ŠK Báhoň
08.11.2014 09:30 ŠK Šenkvice 8 : 1 TJ Slovan Viničné
09.11.2014 10:00 TJ Veľké Leváre 0 : 2 OŠK Slovenský Grob
09.11.2014 10:30 FK Jablonové 1 : 6 PŠC Pezinok (B)
09.11.2014 10:30 FK Studienka 3 : 6 ŠK Žolík Malacky (B)

9.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   ŠK Svätý Jur  -  ŠK Báhoň  3 : 0  ( 1 : 0 )   

- góly ŠK:                                          Dávid Bordáč - 1x,  Matej Terlanda - 1x,  Samuel Popelák - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann (K),  E.Baďura,  S.Tordaji,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                 M.Terlanda,  I.Schmögner,  D.Bordáč,  M.Hargaš,  I.Chrappa,                                                                                 M.Srna,  J.Koník,  M.Macháček,  S.Gabura,  P.Volf, T.Štefanovič  


 

Výsledky - 8. kolo (25.10.2014)
25.10.2014 11:00 TJ Slovan Viničné 1 : 4 ŠK Svätý Jur
25.10.2014 11:00 ŠK Báhoň 3 : 0 FK Jablonové(K)
26.10.2014 09:30 OŠK Slovenský Grob 3 : 2 FK Studienka
26.10.2014 11:00 ŠK Žolík Malacky (B) 2 : 2 ŠK Šenkvice
16.11.2014 10:00 PŠC Pezinok (B) - : - TJ Veľké Leváre

8.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   OŠK Slovenský Grob  -  ŠK Svätý Jur  -  1 : 4  ( 0 : 3 )   

- góly ŠK:                                          Erik Baďura,  P.Kyselica,  M.Hargaš,  D.Bordáč

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann,  E.Baďura,  S.Tordaji,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                        M.Terlanda,  I.Schmögner  (K),  D.Bordáč,  M.Hargaš,                                                                                             J.Koník,  R.Katona,  I.Chrappa,  K.Tengeri,  S.Cedulová

- ŽK:                                                 x x x

- ČK:                                                 x x x


 

Výsledky - 7. kolo (18.10.2014)
18.10.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 1 : 2 ŠK Žolík Malacky (B)
18.10.2014 09:30 ŠK Šenkvice 11 : 0 OŠK Slovenský Grob
18.10.2014 12:00 ŠK Báhoň 3 : 0 PŠC Pezinok (B)
19.10.2014 12:00 FK Jablonové 2 : 2 TJ Slovan Viničné
19.10.2014 12:00 FK Studienka 0 : 3 TJ Veľké Leváre

7.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   ŠK Svätý Jur  -  ŠK ŽOLÍK Malacky "B"  1 : 2  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                          Dávid Bordáč - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann,  E.Baďura,  S.Tordaji,  S.Popelák,  P.Kyselica (K),  M.Terlanda,                                                                  I.Schmögner,  D.Bordáč,  M.Hargaš,  R.Katona,  I.Chrappa,  P.Baďura,                                                                          S.Cedulová,  M.Basár,  K.Tengeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Výsledky - 6. kolo (11.10.2014)
11.10.2014 11:00 TJ Slovan Viničné 0 : 3 ŠK Báhoň
11.10.2014 11:45 PŠC Pezinok (B) 1 : 1 FK Studienka
12.10.2014 10:00 TJ Veľké Leváre 1 : 11 ŠK Šenkvice
12.10.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob 0 : 1 ŠK Svätý Jur
12.10.2014 11:00 ŠK Žolík Malacky (B) 25 : 0 FK Jablonové

4.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   OŠK Slovenský Grob  -  ŠK Svätý Jur  -  0 : 1  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                          Erik Baďura

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                    M.Terlanda,  I.Schmögner,  B.Bordáč (K),  M.Hargaš,                                                                                                   J.Koník,  R.Katona,  I.Chrappa,  M.Macháček

- ŽK:                                                 x x x

- ČK:                                                 P.Volf  (po 2 x ŽK) - 1 stretnutie STOP


 
Výsledky - 5. kolo (04.10.2014)
04.10.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 3 : 1 TJ Veľké Leváre
04.10.2014 11:00 TJ Slovan Viničné 3 : 4 PŠC Pezinok (B)
04.10.2014 12:30 ŠK Báhoň 1 : 8 ŠK Žolík Malacky (B)
05.10.2014 09:30 ŠK Šenkvice 7 : 0 FK Studienka
05.10.2014 12:30 FK Jablonové - : - OŠK Slovenský Grob

5.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   ŠK Svätý Jur  -  TJ Veľké Leváre  3 : 1  ( 2 : 0 )   

- góly ŠK:                                          Samuel Tordaji,  Patrik Volf,  Matej Terlanda

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                    M.Terlanda,  I.Schmögner,  B.Bordáč,  S.Tordaji,   M.Hargaš,                                                                                     J.Koník,  T.Štefanovič,  R.Katona,  I.Chrappa


Výsledky - 4. kolo (27.09.2014)
27.09.2014 11:45 PŠC Pezinok (B) 2 : 1 ŠK Šenkvice
28.09.2014 10:00 TJ Veľké Leváre 7 : 0 FK Jablonové
28.09.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob 1 : 3 ŠK Báhoň
28.09.2014 11:00 ŠK Žolík Malacky (B) 7 : 3 TJ Slovan Viničné
28.09.2014 13:00 FK Studienka 0 : 2 ŠK Svätý Jur

4.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   FK Studienka  -  ŠK Svätý Jur  -  0 : 2  ( 0 : 1 )   

- góly ŠK:                                          Samuel Popelák,  Samuel Tordaji

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    M.Lehmann,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                    M.Terlanda,  I.Schmögner,  B.Bordáč,  S.Tordaji,   M.Hargaš,                                                                                     J.Koník,  T.Štefanovič,  R.Katona,  I.Chrappa


 

Výsledky - 2. kolo (13.09.2014)
23.09.2014 17:00 PŠC Pezinok (B) 1 : 7 ŠK Svätý Jur
23.09.2014 17:00 ŠK Šenkvice 21 : 0 FK Jablonové
23.09.2014 17:00 TJ Veľké Leváre 1 : 1 TJ Slovan Viničné
23.09.2014 17:00 OŠK Slovenský Grob 1 : 10 ŠK Žolík Malacky (B)
02.10.2014 16:30 FK Studienka 5 : 0 ŠK Báhoň

2.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   PŠC Pezinok (B)  -  ŠK Svätý Jur  -  1 : 7  ( 0 : 4 )   

- góly ŠK:                                          Samuel Popelák - 2x,  Samuel Gabura - 2x,  Dávid Bordáč - 1x,                                                                                    Patrik Volf - 1x,  Samuel Tordaji - 1x,

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    T.Štefanovič,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                M.Terlanda,  I.Schmögner,  B.Bordáč,  S.Gabura,  S.Tordaji,                                                                                        M.Macháček,  K.Tengeri,  J.Koník,  M.Hargaš


 

Výsledky - 3. kolo (20.09.2014)
20.09.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 1 : 2 ŠK Šenkvice
20.09.2014 11:00 TJ Slovan Viničné 0 : 7 OŠK Slovenský Grob
20.09.2014 13:30 ŠK Báhoň 1 : 3 TJ Veľké Leváre
21.09.2014 11:00 ŠK Žolík Malacky (B) 4 : 2 PŠC Pezinok (B)
21.09.2014 13:30 FK Jablonové 2 : 6 FK Studienka

3.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   ŠK Svätý Jur  -  ŠK Šenkvice   1 : 2  ( 1 : 2 )   

- góly ŠK:                                          Róbert Katona - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    T.Štefanovič,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                M.Terlanda,  B.Bordáč,  S.Gabura,  S.Tordaji,  M.Hargaš,  S.Cedulová,                                                                          R.Katona,  I.Chrappa

 


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky - 1. kolo (06.09.2014)
06.09.2014 08:30 ŠK Žolík Malacky (B) 7 : 4 TJ Veľké Leváre
07.09.2014 10:00 OŠK Slovenský Grob 2 : 2 PŠC Pezinok (B)
07.09.2014 11:00 TJ Slovan Viničné 4 : 3 FK Studienka
07.09.2014 11:00 ŠK Báhoň 0 : 8 ŠK Šenkvice
07.09.2014 14:00 FK Jablonové 0 : 11 ŠK Svätý Jur
         

1.kolo súťaž ml.žiakov MZM A ObFZ BA-v   FK Jabloňové  -  ŠK Svätý Jur  -  0 : 11  ( 0 : 5 )   

- góly ŠK:                                         Samuel Popelák - 3x,  Erik Baďura - 1x,  Maxim Srna - 1x,                                                                                           Martin Hargaš - 1x,  Peter Kyselica - 1x,  Matej Terlanda - 1x,                                                                                     Samuel Gabura - 1x,  Patrik Volf - 1x,  Dávid Bordáč - 1x

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    T.Štefanovič,  E.Baďura,  P.Volf,  M.Srna,  S.Popelák,  P.Kyselica,                                                                                M.Terlanda,  I.Schmögner,  B.Bordáč,  S.Gabura,  S.Tordaji,                                                                                        M.Macháček,  K.Tengeri,  J.Koník,  M.Hargaš


 

TOPlist
-