www.eVysledky.com

ŠK Svätý Jur

Zápasy a výsledky

www.eVysledky.com

Tréningy a prípravné zápasy:

Naše družstvo sa pripravuje intenzívne od začiatku roka 2015 na jarnú časť súťaže MZV                  ObFZ-vidiek a to takto:

teréningy:     utorok,   streda,   piatok       16:00 - 17:30  hod     na umelej tráve vo Sv.Jure

                        podľa počasia - príp. v telocvični v Grinave  

prípravné stretnutia: 

rozne turnaje podľa príležitostí 

Majstrovské zápasy v jesennej časti sezóny 2014/2015 podľa vylosovania - Prípravka​:

PRPK - ObFZ-v - PRÍPRAVKA ŠK Svätý Jur
11.kolo 4.9.2014 17:30 ŠK Sv.Jur TJ SLOVAN Viničné
1.kolo 6.9.2014 9:30 ŠK Sv.Jur  OŠK Slovenský Grob
10.kolo 25.9.2014 17:00 ŠFK PRENAKS Jablonec ŠK Sv.Jur
2.kolo 01.10.2014 17:00 KARPATY Limbach ŠK Sv.Jur
3.kolo 21.9.2014 9:30 ŠK Sv.Jur PŠC Pezinok
4.kolo 27.9.2014 9:30 ŠK Šenkvice ŠK Sv.Jur
5.kolo 5.10.2014 9:30 ŠK Sv.Jur Grin.futbal.klub - 1923
6.kolo 11.10.2014 10:00 CFK Pezinok - Cajla ŠK Sv.Jur
7.kolo 19.10.2014 9:30 ŠK Sv.Jur V o ľ n o
8.kolo 26.10.2014 10:00 FC SLOVAN Modra ŠK Sv.Jur
9.kolo 9.11.2014 9:30 ŠK Sv.Jur TJ SLOVAN Vištuk

 

 

Výsledky - 9. kolo (08.11.2014)
08.11.2014 09:00 FK Karpaty Limbach -  
 
08.11.2014 11:00 ŠK Šenkvice 3 : 0 Grinavský futbalový klub - 1923
09.11.2014 09:00 PŠC Pezinok 1 : 3 CFK Pezinok - Cajla
09.11.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 11 : 0 TJ Slovan Vištuk
09.11.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob 2 : 3 FC Slovan Modra
09.11.2014 11:30 ŠFK Prenaks Jablonec 0 : 16 TJ Slovan Viničné

9.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK  Svätý Jur - TJ SLOVAN Vištuk  -  11 : 0  ( 3 : 0 )   

- góly ŠK:                                          Martin Hargaš - 1x,  Dávid Bordáč - 1x,  Samuel Gabura - 2x,                                                                                  Simona Cedulová - 1x,  Maxim Srna - 2x,  Samuel Tordaji - 1x,                                                                                Róbert Katona - 1x,  Peter Batka - 1x,  Samuel Popelák - 1x      

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                         S.Gabura,  P.Batka (K),  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš,                                                                       R.Katona, 


 

Výsledky - 8. kolo (25.10.2014)
24.10.2014 16:45 TJ Slovan Viničné 1 : 0 ŠK Šenkvice
25.10.2014 09:00   - OŠK Slovenský Grob
 
25.10.2014 10:00 CFK Pezinok - Cajla 5 : 0 FK Karpaty Limbach
26.10.2014 10:00 FC Slovan Modra 0 : 8 ŠK Svätý Jur
26.10.2014 11:00 Grinavský futbalový klub - 1923 3 : 3 PŠC Pezinok
26.10.2014 12:00 ŠFK Prenaks Jablonec 0 : 6 TJ Slovan Vištuk

8.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   FC SLOVAN Modra  -  ŠK  Svätý Jur  -  0 : 8  ( 0 : 7 )   

- góly ŠK:                                          Matej Terlanda - 2x,  Samuel Tordaji - 2x,  Martin Hargaš - 2x,                                                                            Maxim Srna - 1x,  Dávid Bordáč - 1x,            

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  S.Popelák,  D.Bordáč,  M.Srna,                                                                        S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Hargaš (K),  A.Kraic,  P.Batka,  M.Basár 


 

Výsledky - 7. kolo (18.10.2014)
18.10.2014 09:00 ŠK Svätý Jur -  V O Ľ N Ý   Ž R E B
 
18.10.2014 14:30 TJ Slovan Vištuk 2 : 5 TJ Slovan Viničné
19.10.2014 09:00 PŠC Pezinok 0 : 10 ŠK Šenkvice
19.10.2014 10:00 FK Karpaty Limbach 3 : 1 Grinavský futbalový klub - 1923
19.10.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob - : - CFK Pezinok - Cajla
19.10.2014 13:00 ŠFK Prenaks Jablonec 0 : 4 FC Slovan Modra

 

Výsledky - 6. kolo (11.10.2014)
11.10.2014 09:00   - ŠFK Prenaks Jablonec
 
11.10.2014 09:30 ŠK Šenkvice 6 : 1 FK Karpaty Limbach
11.10.2014 10:00 CFK Pezinok - Cajla 3 : 2 ŠK Svätý Jur
12.10.2014 10:00 TJ Slovan Viničné 5 : 3 PŠC Pezinok
12.10.2014 10:00 FC Slovan Modra 5 : 1 TJ Slovan Vištuk
12.10.2014 12:30 Grinavský futbalový klub - 1923 5 : 9 OŠK Slovenský Grob
 

6.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   CFKPezinok - Cajla  -  ŠK  Svätý Jur  -  3 : 2  ( 1 : 1 )   

- góly ŠK:                                          Samuel Gabura - 2x          

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                              S.Gabura,  S.Cedulová,  S.Tordaji (K),  M.Hargaš, R.Katona,   A.Kraic,                                                                          P.Batka,  M.Basár 


 

Výsledky - 5. kolo (04.10.2014)
04.10.2014 09:00 TJ Slovan Vištuk -  
 
05.10.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 11 : 1 Grinavský futbalový klub - 1923
05.10.2014 10:00 FC Slovan Modra 0 : 3 TJ Slovan Viničné
05.10.2014 10:00 FK Karpaty Limbach 2 : 6 PŠC Pezinok
05.10.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob 3 : 10 ŠK Šenkvice
05.10.2014 13:30 ŠFK Prenaks Jablonec - : - CFK Pezinok - Cajla
 

5.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK  Svätý Jur - Grinavský futbalový klub - 1923  -  11 : 1  ( 3 : 0 )   

- góly ŠK:                                          Martin Hargaš - 3x,  Dávid Bordáč - 2x,  Samuel Gabura - 2x,  Adam Kraic - 1x,                                                          Simona Cedulová - 1x, Patrik Volf - 1x,  Matej Terlanda - 1x     

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                             S.Gabura (K),  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš, A.Kraic


 

Výsledky - 4. kolo (27.09.2014)
27.09.2014 09:00   - FC Slovan Modra
 
27.09.2014 10:00 CFK Pezinok - Cajla 9 : 0 TJ Slovan Vištuk
28.09.2014 09:00 PŠC Pezinok 2 : 2 OŠK Slovenský Grob
28.09.2014 10:00 TJ Slovan Viničné 3 : 4 FK Karpaty Limbach
28.09.2014 13:00 Grinavský futbalový klub - 1923 13 : 0 ŠFK Prenaks Jablonec
08.10.2014 16:30 ŠK Šenkvice 1 : 5 ŠK Svätý Jur

4.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK Šenkvice  -  ŠK  Svätý Jur  -  1 : 5  ( 1 : 1 )   

- góly ŠK:                                          D.Bordáč - 2x,  Matej Terlanda - 1x,  S.Popelák - 1x,  S.Cedulová - 1x,            

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                              S.Gabura,  S.Cedulová (K),  S.Tordaji,  M.Hargaš, R.Katona,   A.Kraic 


                                                                               

Výsledky - 10. kolo (11.09.2014)
09.09.2014 17:30 TJ Slovan Viničné 7 : 3 Grinavský futbalový klub - 1923
11.09.2014 17:30   - PŠC Pezinok
 
11.09.2014 17:30 FC Slovan Modra 5 : 1 FK Karpaty Limbach
17.09.2014 17:30 CFK Pezinok - Cajla 1 : 2 ŠK Šenkvice
18.09.2014 17:30 TJ Slovan Vištuk 1 : 3 OŠK Slovenský Grob
25.09.2014 17:00 ŠFK Prenaks Jablonec 1 : 23 ŠK Svätý Jur

10.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠFK PRENAKS Jablonec - ŠK Svätý Jur  -  1 : 23  ( 0 : 13 )                - góly ŠK:                                          Maxim Srna - 3x,  Patrik Volf - 3x,  Samuel Tordaji - 3x,  Martin Hargaš - 3x,                                                            Simona Cedulová - 3x,  Samuel Gabura - 2x,  Matej Terlanda - 2x,                                                                              Samuel Popelák - 2x,  Dávid Bordáč - 2x,       

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna (K),  S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                        S.Gabura,  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš,  R.Katona

REPREZENTÁCIA KLUBU AKO SA PATRÍ  -  chlapci tešíme sa z vašich výsledkov !


 

Výsledky - 2. kolo (13.09.2014)
13.09.2014 09:00 CFK Pezinok - Cajla -  
 
14.09.2014 14:00 Grinavský futbalový klub - 1923 1 : 1 FC Slovan Modra
16.09.2014 17:00 TJ Slovan Viničné 7 : 4 OŠK Slovenský Grob
24.09.2014 17:30 ŠK Šenkvice 12 : 0 TJ Slovan Vištuk
01.10.2014 17:00 FK Karpaty Limbach 3 : 9 ŠK Svätý Jur
02.10.2014 16:30 PŠC Pezinok 3 : 0 ŠFK Prenaks Jablonec

2.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   KARPATRY Limbach  -  ŠK  Svätý Jur  -  3 : 9  ( 1 : 6 )   

- góly ŠK:                                          Patrik Volf - 3x,  Samuel Gabura - 2x,  Samuel Tordajiu - 1x,                                                                                     Adam Kraic - 1x,  Simona Cedulová - 1x,  Róbert Katona - 1x            

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč (K),                                                                        S.Gabura,  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš, R.Katona,  A.Kraic


 

Výsledky - 3. kolo (20.09.2014)
20.09.2014 09:00   - TJ Slovan Viničné
 
20.09.2014 16:00 TJ Slovan Vištuk 2 : 4 Grinavský futbalový klub - 1923
21.09.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 10 : 1 PŠC Pezinok
21.09.2014 10:00 FC Slovan Modra 3 : 5 CFK Pezinok - Cajla
21.09.2014 11:00 OŠK Slovenský Grob 5 : 1 FK Karpaty Limbach
21.09.2014 14:30 ŠFK Prenaks Jablonec 0 : 11 ŠK Šenkvice
 

3.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK  Svätý Jur - PŠC Pezinok-  10 : 1  ( 5 : 1 )   

- góly ŠK:                                          Dávid Bordáč - 2x,  Samuel Popelák - 2x,  Maxim Srna - 1x,  Adam Kraic - 1x,                                                              Samuel Tordaji - 1x,  Marek Basár - 1x,  Simona Cedulová - 1x, Patrik Volf - 1x      

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč (K),                                                                        S.Gabura,  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš

Výsledky - 1. kolo (06.09.2014)
06.09.2014 09:00   - Grinavský futbalový klub - 1923
 
06.09.2014 09:30 ŠK Svätý Jur 7 : 1 OŠK Slovenský Grob
06.09.2014 10:00 CFK Pezinok - Cajla 4 : 1 TJ Slovan Viničné
06.09.2014 16:30 TJ Slovan Vištuk 1 : 4 PŠC Pezinok
07.09.2014 10:00 FC Slovan Modra 1 : 1 ŠK Šenkvice
07.09.2014 15:00 ŠFK Prenaks Jablonec 2 : 4 FK Karpaty Limbach

1.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK  Svätý Jur - OŠK Slovenský  Grob -  7 : 1  ( 5 : 0 )   

- góly ŠK:                                          Matej Terlanda - 3x,  Samuel Popelák - 2x,  Maxim Srna - 1x      

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :    K.Tengeri,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč (K),                                                                        S.Gabura,  S.Cedulová,  S.Tordaji,  M.Basár,  M.Hargaš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Výsledky - 11. kolo (04.09.2014)
04.09.2014 17:30 ŠK Svätý Jur 4 : 0 TJ Slovan Viničné
04.09.2014 17:30 OŠK Slovenský Grob 12 : 0 ŠFK Prenaks Jablonec
04.09.2014 17:30 FK Karpaty Limbach 8 : 5 TJ Slovan Vištuk
04.09.2014 17:30 PŠC Pezinok 2 : 3 FC Slovan Modra
04.09.2014 17:30 ŠK Šenkvice -  
 
04.09.2014 17:30 Grinavský futbalový klub - 1923 0 : 7 CFK Pezinok - Cajla
 

 

11.kolo súťaž prípraviek PRPK BFZ   ŠK  Svätý Jur - TJ SLOVAN Viničné -  4 : 0  ( x : x )   

- góly ŠK:                                         Maxim Srna,  Dávid Bordáč,  Martin Hargaš,  Samuel Gabura       

- zostava ŠK - hráči (náhradníci) :   S.Tordaji,  P.Volf,  Matej Terlanda,  M.Srna, S.Popelák,  D.Bordáč,                                                                               S.Gabura,  S.Cedulová,  M.Basár,  M.Hargaš, R.Katona,  P.Batka,  


 

TOPlist
-